Beiträge von bestspec

    Virus ma 24 bit a ty pokazując ten zrzut myślisz pewnie że specjalnie dla ciebie uruchomił 32 bit? ;) Widać że wielkie G wiesz o tym co masz (co to 32 bit oznacza) i jesteś typowym forumowym pyskaczem


    twój komentarz "Ojcze, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią" to tylko dowód na to co wyżej napisałem. Mam nadzieję że przynajmniej grać potrafisz ;)

    Żegnam ten wątek

    Cześć.

    Niestety jako interfejs audio przez USB dla komputera Virusy wykorzystują max 48kHz i chyba 16 bit (tu nie mam pewności czy nie 24bit jednak) ale brzmi to na pewno lepiej jak audio z płyt głównych komputera itp.

    Parametry które przytoczyłeś czyli 192kHz/24 bit tyczą się tylko wewnętrznego modułu Virusa (syntezatora), a nie sterownika który przez USB współpracuje z komputerem (można to zobaczyć w ustawieniach audio programów DAW itp). Również cyfrowe wejścia audio w Virusach obsługują max 48kHz (można to sobie sprawdzić w konfiguracji Virusa dla wejść audio - instrukcja Virus Ti strona 159).

    Niestety opisy firm trzecich często obarczone są błędami lub przypuszczeniami jak w przytoczonym przypadku opisu Snow w Soundonsound.


    pozdrawiam

    Witaj. Ja mam TI2 w wersji desktop i to mój ulubiony syntezator i choć przez moje ręce przeszło trochę syntezatorów to Virus pewnie zostanie ze mną na długo jeśli nie na zawsze. Jeśli miał bym go czymś wzbogacić to tylko Waldorfem Iridium. Na nową wersje Virusa nie ma co liczyć raczej bo właściciel wszedł w inny interes i dobrze mu idzie i chyba na razie nie myśli o sytezatorach.

    Całkowicie popieram choć jestem sceptyczny.

    Procesowy DSP Motorolla na których bazują Virusy nie są już produkowane więc trzeba by się przenieść na "inną platformę sprzętową" co nie oznacza że nie można przenieść też tych wszystkich wspaniałych rozwiązań jakie mamy teraz w Virusach i dodac coś nowego jak np wczytywanie sampli aby stał się bardziej otwarty jak to jest np w Blofeld.